Złóż zamówienie na książkę "Miłość - Istota i treść naszej wiecznej rzeczywistości"

MIŁOŚĆ
Istota i treść naszej wiecznej rzeczywistościPrzeczytaj fragment książki

Książka ta oferuje bezcenną pomoc dla tych, którzy są naprawdę zdeterminowani, by odkryć całkowitą, nową rzeczywistość Życia, jaką jest Wieczna Miłość Boga.

Master Teacher objaśnia nauki Kursu Cudów, dzieląc się swym głębokim zrozumieniem i pewnością, które płyną z oświecenia. Demonstruje on i pobudza proces uzdrowienia i przebaczenia, który poprzez nasze osobiste zaangażowanie prowadzi nas do odkrycia Miłości Bożej oraz pasji zmartwychwstania. W ten oto sposób rozpoznajemy nasze boskie dziedzictwo i wypełniamy misję Kursu Cudów.

Znaczenie miłości jest twoim znaczeniem i podzielasz je z samym Bogiem. Albowiem jesteś tym samym, co On. Nie ma innej miłości niż Jego Miłość, a On jest wszystkim, co istnieje. (Kurs Cudów)


Kim jest Master Teacher?

Master Teacher (Mistrz-Nauczyciel) jest Nauczycielem Bożym. Oświeca on umysł i ciało, wypełniając w ten sposób misję Kursu Cudów. Dzięki Duchowi Świętemu pozostaje w nieustającym związku z umysłem Jezusa z Nazaretu. Jako Nauczyciel Boży demonstruje pasję ponownych narodzin. Jest to cel, do którego wszyscy dążymy poprzez trening umysłu Kursu Cudów.


Co oferują wykłady Mastera Teachera?

Wykłady Mastera Teachera zawsze wywołują głębokie emojonalne reakcje wśród tych, którzy w nich uczestniczą. Zaczynają oni bowiem doświadczać przemiany wewnętrznej i transfiguracji. Być możesz zareagujesz wybuchem entuzjazmu na to całkowicie proste, głoszone z miłością i gorliwością przesłanie prawdy. Dzięki uwolnieniu swojej dotychczasowej potrzeby trzymania się samotności, bólu, starzenia się i śmierci, które sam sobie narzuciłeś, zaczniesz doświadczać nieposkromionych przejawów twórczej wolności. Zarazi cię bowiem światło uzdrowionego umysłu...

Wykłady Mastera Teachera będą pełnić rolę katalizatora w twej czasoprzestrzennej tożsamości. Pobudzą cię one bowiem do doświadczenia oświecenia, które jest konieczne, abyś mógł osiągnąć ostateczny cel swego życia – przypomnieć sobie, że jesteś całkowity i doskonały, jakim stworzył cię Bóg.
Wydawca: Wydawnictwo Poza Czasem Sp. z o.o.
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-924546-1-8
Tytuł Oryginału: Love. The Sum and Substance of Our Eternal Reality
Liczba stron: 127

Cena: 25 zł + koszty przesyłki
Publikacja dostępna jedynie w sprzedaży wysyłkowej

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt z wydawnictwem:

e-mail: w.pozaczasem@gmail.com
telefon: 601 221 250